Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Stadion Pogoni Szczecin. Fot. Piotr Sawiński [Radio Szczecin/Archiwum]
Stadion Pogoni Szczecin. Fot. Piotr Sawiński [Radio Szczecin/Archiwum]
Jarosław Mroczek poinformował, że prace rozbiórkowe stadionu rozpoczną się po meczu z Zagłębiem Lubin, który odbędzie się 10 marca. Miasto odniosło się do tych informacji.
Prezes Portowców zaznaczył, że w kolejnym meczu u siebie z Jagiellonią Białystok, spotkanie będzie mogło obejrzeć niecałe 5 tysięcy kibiców. To informacje, które są efektem spotkań głównego wykonawcy inwestycji i architektów - dodał w liście Jarosław Mroczek. Co na to miasto?

Magistrat w przesłanym do nas mailu informuje, że wszystkie terminy to tylko prognozy i przewidywania. Umowy z głównym wykonawcą - firmą Doraco - na budowę nowego stadionu Pogoni jeszcze nie podpisano, a zatem nie zapadły jeszcze wiążące decyzje - czytamy w przesłanym do nas komunikacie.

Doraco, jako jedyna zgłosiła się do przetargu na budowę stadionu. Wyceniła prace na 364 miliony złotych. Urzędnicy wcześniej jednak zapewniali, że umowę z firmą podpiszą.
Relacja Kamila Nieradki

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty