Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Mimo trwającego strajku, egzaminy gimnazjalne w Policach odbędą się - zapewnia Wydział Oświaty Urzędu Miejskiego.
Gmina Police przeprowadzi je w jednej placówce, czyli w Szkole Podstawowej nr 8. Opiekę egzaminacyjną nad grupą ponad 200 uczniów zapewnić mają nauczyciele, którzy nie przystąpili do strajku. We wszystkich polickich szkołach jest ich około trzydziestu.

W placówkach powiatu polickiego egzamin gimnazjalny również odbędzie się normalnie. Uczniowie zdawać go będą we własnych szkołach, czyli w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym oraz w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza. W komisjach egzaminacyjnych także będą pracowali nauczyciele, którzy nie przystąpili do strajku.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty