Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Mało kogo w ogóle interesuje kampania - tak szef klubu radnych miejskich Koalicji Obywatelskiej Łukasz Tyszler odpowiadał na pytanie o poczynania kandydatki jego ugrupowania Małgorzaty Kidawy-Błońskiej oraz jej sztabu.
Gość "Rozmów pod krawatem" tłumaczył, że jako dyrektor szpitala w Zdrojach ma inne obowiązki. Pytany o politykę i sprzeczne deklaracje Kidawy-Błońskiej, która zdążyła już zadeklarować, że rezygnuje, po czym kontynuowała kampanię, szef klubu radnych KO odpowiadał, że zbytnio się tym nie interesuje.

- Jestem członkiem Platformy Obywatelskiej, więc w jakiś sposób docierają do mnie pewne informacje, natomiast będę złym rozmówcą w tym temacie, ponieważ nie bardzo to wszystko śledzę i ciężko jest mi to komentować. Wiem jedno, że pani marszałek Kidawa-Błońska nie zrezygnowała. Kampania nie może się toczyć - dodał Tyszler.

W ostatnich sondażach Kidawa-Błońska przegrywa z kandydatem PSL Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem. Zdaniem gościa "Rozmów pod krawatem", najlepszym wyjściem dla Polski jest przesunięcie wyborów.
Łukasz Tyszler pytany o politykę i sprzeczne deklaracje Kidawy-Błońskiej, która zdążyła już zadeklarować, że rezygnuje, po czym kontynuowała kampanię, szef klubu radnych KO odpowiadał, że zbytnio się tym nie interesuje.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty