Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Tomasz Rzymkowski. źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_Rzymkowski
Tomasz Rzymkowski. źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_Rzymkowski
Starcie cywilizacji chrześcijańskiej i normalności kontra rewolucja obyczajowa i połamanie wszelkich wartości - zdaniem posła Prawa i Sprawiedliwości, Tomasza Rzymowskiego, nadchodzące wybory prezydenckie nie oznaczają jedynie głosowania na danego polityka, ale przede wszystkim, to decyzja w jakiej Polsce chcemy żyć.
Polityk mówił o tym red. Piotrowi Cywińskiemu w "Rozmowie pod krawatem".

Według najnowszych sondaży może dojść do II tury, w której Andrzej Duda mierzyłby się z kandydatem PO, Rafałem Trzaskowskim. Zdaniem Rzymkowskiego urzędujący prezydent to starcie wygra.

- Platforma Obywatelska wystawiła kandydata, który nie jest kandydatem centrowym. Wiadomo, że bardziej umiarkowani kandydaci mają szansę zdobyć przychylność wyborców centroprawicowych, a PO wystawiła skrajnie lewicowego kandydata, pupila celebrytów, człowieka, który ma na ustach LGBT... To uświadomi większości społeczeństwa, że to jest nie tylko wybór prezydenta, ale też wybór cywilizacji: czy jesteśmy za rodziną i małżeństwem, czy tez jesteśmy za antyrodziną i związkiem dwóch mężczyzn i kozy... - mówił Rzymkowski.

Obecnie nie jest jeszcze znana data wyborów prezydenckich. Politycy Prawa i Sprawiedliwości - w tym premier - wskazują na niedzielę 28 czerwca.
- To jest nie tylko wybór prezydenta, ale też wybór cywilizacji: czy jesteśmy za rodziną i małżeństwem, czy tez jesteśmy za antyrodziną i związkiem dwóch mężczyzn i kozy... - mówił Rzymkowski.

Dodaj komentarz 7 komentarzy

Po pierwsze to oprócz Pana Dudy i Trzaskowskiego są też inni kandydaci. Po drugie dzielenie obywateli swojego kraju na przysłowiowych Tutsi i Hutu jest bardzo niezdrowe i rodzi chore podziały w społeczeństwie, nastawia przeciwko sobie własnych krajan. Tak robi ktoś kto nazywa siebie patriotą?
jeśli "cywilizacyjną" chrześcijańską wartością ma być ciągłe, notoryczne łamanie Konstytucji, to ja dziękuję bardzo za taki KULTRURKAMPF!
My jesteśmy za normalnością, a nie związkiem mężczyzny z kotem.
Twój Prezes, premier, prezydęt jest lepszy niż mój
Jak to chrześcijaństwo oznacza aprobatę i zasłonę milczenia dla pedofilii w sutannach, to podziękuję za taki wzór do naśladowania. Sam się wypiszę z takiej obłudy.
W Warszawie odbyła się rok temu tzw. parada równości. Wydarzenie organizowane przez środowiska LGBT zostało objęte oficjalnym patronatem prezydenta stolicy, Rafała Trzaskowskiego. Oprócz transparentu domagającego się legalizacji tzw. małżeństw homoseksualnych oraz prawa dla nich do adopcji dzieci, uwagę zwróciło kolejne obrażanie Kościoła.
Podczas Parady Równości zostało odprawione „nabożeństwo ekumeniczne” imitujące Mszę świętą. „Księdzem” był homoaktywista i współorganizator tzw. parad równości Szymon Niemiec. Kto chce takich zboczeń niech głosuje na Trzaskowskiego.
Hmmm.. Jeszcze nie słyszałem aby religia chrześcijańska nawoływała do pedofilii, to atrybut człowieka. Zresztą nie tylko kościół katolicki ma z tym problem, jak widać w dokumencie przedstawionym w TVP. Poza tym XX wiek pokazała czym skutkuje odrzucenie prawdziwych wartości chrześcijańskich, chyba nie muszę nikomu przypominać o ty wszystkich przerażających zbrodniach dokonanych przez antyreligijne reżimy.
No tak, oprócz kościoła, problem z pedofilia mają też gangsterzy. Ładne zestawienie:) abstrahując już od tego całego LGBT, chciałbym się kiedyś obudzić w świeckim państwie gdzie kościół nie miesza się do polityki oraz opłacany jest z datków wiernych a nie z podatków każdego obywatela. Co ciekawe wysokość państwowej dotacji na kościół jest tajna. A co do samych wartości to już była taki jeden co biegał z karabinem po jednej wyspie w Norwegii z Chrystusem na ustach. Zwyrol to zwyrol i religia nie ma z tym nic wspólnego.
należy dodać, że najstraszniejsze i najohydniejsze zbrodnie tego świata popełniane były i są z pobudek religijnych - z Bogiem czy Allachem na ustach.
Wprawdzie bolszewicy próbowali się z tego schematu niby wyłamać, ale i ich ateizm był podsunięty do rangi religii.
Więc nie zalewajcie tu z jakimiś "wartościami"!
WAŻNIEJSZE SĄ PRZYZWOITOŚĆ I UCZCIWOŚĆ.
A z tymi PiSiory mają wieeelkie problemy!
Na ten przykład Trzaskowski opublikował oświadczenia majątkowe swoje i swojej żony! Nie proszony, nie przymuszany. Po prostu.
Uczciwie pokazał, że NIE MA NIC DO UKRYCIA.
A PiSiory CO? Nie dość, że porobili se odrębności majątkowe, jak jakieś gangstery, to na dodatek kluczą, kłamią, oszukują i ukrywają na żony, kochanków, rodzinkę, znajomych i inne słupy.
Takie to te ich "chrześcijańskie standardy" uczciwości i moralności

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek28wtorek29środa30czwartek01piątek02sobota03niedziela04poniedziałek05wtorek06środa07czwartek08piątek09sobota10niedziela11poniedziałek12wtorek13środa14czwartek15piątek16sobota17niedziela18poniedziałek19wtorek20środa21czwartek22piątek23sobota24niedziela25poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota31niedziela01

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty