Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Tomasz Duklanowski [Radio Szczecin]
Fot. Tomasz Duklanowski [Radio Szczecin]
- To była niesamowita kampania, obywatelski zryw, a finał nie jest oczywisty - mówił poseł Arkadiusz Marchewka, podczas wieczoru wyborczego Koalicji Obywatelskiej.
W ten sposób poseł Marchewka skomentował sondażowe wyniki wyborów, według których Rafał Trzaskowski zdobył 49,6 proc. głosów, a urzędujący prezydent - 50,4 proc.

Arkadiusz Marchewka powiedział, że do poranka wszystko może się zmienić. - Ta różnica jest bardzo mała, te głosy nie są policzone. Ja jeszcze bym kropki nad "i" na miejscu prezydenta Dudy nie stawiał, pewnie spłyną jeszcze wyniki wyborów z zagranicy - podsumował Marchewka.

Oficjalne wyniki wyborów prezydenckich poznamy najpóźniej we wtorek.

Z sondażu late poll dla TVP, TVN i Ipsosu z 90 procent komisji wyborczych wynika, że ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda ma 51 procent poparcia, a jego rywal Rafał Trzaskowski - 49 procent.
- Ta różnica jest bardzo mała, te głosy nie są policzone. Ja jeszcze bym kropki nad "i", na miejscu prezydenta Dudy, nie stawiał, pewnie spłyną jeszcze wyniki wyborów z zagranicy - podsumował Marchewka.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty