Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

fot. archiwum prywatne.
fot. archiwum prywatne.
fot. archiwum prywatne.
fot. archiwum prywatne.
fot. archiwum prywatne.
fot. archiwum prywatne.
fot. archiwum prywatne.
fot. archiwum prywatne.
fot. archiwum prywatne.
fot. archiwum prywatne.
Atak na biuro posła Prawa i Sprawiedliwości Michała Jacha w Trzebiatowie. Kamieniami wybito szyby i sprayem napisano wulgarne hasła na elewacji budynku.
Protestujący przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego, w sprawie aborcji eugenicznej, byli też przed domem posła w Stargardzie, który sam obecnie przebywa w szpitalu, bo jest zakażony koronawirusem.

- Opanujcie agresję, ona nie służy porozumieniu - komentował poseł PiS Michał Jach. - To jest po prostu jakiś taki niewyobrażalny rynsztok, który nie powinien mieć absolutnie miejsca w trakcie takich publicznych zachowań. Może to prowadzić do jak najgorszych skojarzeń. Ja apeluję do ludzi, którzy podgrzewają tę młodzież: opamiętajcie się.

Sprawą zniszczenia biura poselskiego Michała Jacha w Trzebiatowie zajmuje się policja.
- Opanujcie agresję, ona nie służy porozumieniu - komentował poseł PiS Michał Jach.

Dodaj komentarz 11 komentarzy

Dziwię się że leży w szpitalu, nie ma zaufania do leczniczej wiary katolickiej........
Młodzieży nikt nie podburza, tak trudno zrozumieć, że jak młodzi inteligentni ludzie wyszli na ulice to już naprawdę mają dość tego co wyprawia się w państwie polskim? Mają własny rozum i nie są przez nikogo sterowani. Może takie praktyki są w PIS-e i „ punkt widzenia zależy od punktu siedzenia”. Dewastacji nie pochwalam - aby było jasne.
za karę powinni to wszystko sprzątać ! na glanc !
Patrząc na komentarze w tonie "Edyty", można mieć pewność, że ta wściekła agresja tak łatwo nie odpuści, bo poziom zindoktrynowania agresorów, a także ich obrońców, jest bardzo wysoki.
niemiecki mbannk podburza ludzi ! ;/
poprostu super !
za dobrze u nas się działo !
Pewnie że nie odpuści. Przez 5 lat PiS dzielił Polaków, teraz ten podział właśnie się uwidacznia. Trochę PiS dostaje z własnej broni.
@Stetinensis - udaj sie w końcu po poradę do specjality, bo Twoje wpisy........
Panowie myśleli, że przy korycie to już wszystko można. Gdzie ta gwardia kiboli co miała was ochraniać? Czyżby część z nich też miała matki, żony, córki... Samego aktu wandalizmu nie popieram.
Uważam, że sami jesteście sobie winni. Proszę tylko, nie każcie ludziom, których normalnie macie gdzieś, współczuć klasie politycznej waszego losu.
MASAKRA !
Niemiecki mBank namawia do dawastacji PL !!!!
Wdniu dzisiejszym odchodze z tego banku !!!!!
NIE DAJMY SIĘ P O L S K O !!!!!
dobrze,że te kobiety nie są za PSL PO KO HOłownia.... itd
greg9181 - całkowicie popieram, może razem z niejakim Gołyńskim.. mieliby raźniej.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06poniedziałek07wtorek08środa09czwartek10piątek11sobota12niedziela13poniedziałek14wtorek15środa16czwartek17piątek18sobota19niedziela20poniedziałek21wtorek22środa23czwartek24piątek25sobota26niedziela27poniedziałek28wtorek29środa30czwartek31piątek01sobota02niedziela03

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty