Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Jarosław Rzepa. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Jarosław Rzepa. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Pytany o "Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy", czyli film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego unika odpowiedzi i oskarża PiS. Poseł PSL Jarosław Rzepa nie chciał dyskutować o ewentualnej współodpowiedzialności jego ugrupowania w aferze, która wydarzyła się w czasie rządów PO-PSL.
Szczecińskiego posła PSL Jarosława Rzepę, nie dziwi, że dotychczas na ławie oskarżonych usiadł tylko twórca Amber Gold oraz jego żona.

- Nie dziwi mnie to, bo na przykład nikt nie zasiadł w ławie oskarżonych za wydatkowane 70 milionów złotych na wybory pocztowe. Ta władza jest jest w ogóle nieskuteczna i jak dwa lata temu, by zamordowali wszystkich, którzy by powiedzieli coś złego na temat węgla, tak dzisiaj restrukturyzują węgiel, wydzielają spółkę - komentuje Rzepa.

- Rozmawiamy o gigantycznej piramidzie finansowej, która w rządowych kręgach była tajemnicą poliszynela. Nic nie wiedział wiceprezes, dziś prezes pana partii - dodaje redaktor Piotr Cywiński.

- Panie redaktorze, życzę, abyśmy jak najszybciej wszystkich, którzy powinni zasiąść na ławie oskarżonych tam zobaczyli - odpowiada Rzepa.

Po emisji filmu, Sylwester Latkowski w studiu TVP mówił między innymi o spotkaniach "układu" w luksusowym hotelu i "wsparciu służb, prokuratury czy biznesu, ale i mediów".
Szczecińskiego posła PSL Jarosława Rzepę, nie dziwi, że dotychczas na ławie oskarżonych usiadł tylko twórca Amber Gold oraz jego żona.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty