Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. koszalin.caritas.pl
Fot. koszalin.caritas.pl
Datkami zapełniają się charytatywne puszki Caritas diecezji koszalińsko- kołobrzeskiej. W kościołach i parafiach wierni wspierają Wielkopostną Jałmużnę.
Pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc dla seniorów z diecezji. - Wsparcie jest bardzo potrzebne a czas Wielkiego Postu skłania do pomagania - mówi ksiądz Tomasz Roda, dyrektor diecezjalnej Caritas. - Powinniśmy pójść w kierunku dobra. Chrystus pokonał zło, dał nadzieję. Nie tylko poprzez życie wieczne, zmartwychwstanie, ale nade wszystko poprzez sytuacje, które dziś widzimy. Pokazują, że w ludziach jest jednak dobro i to trzeba rozpalać. Człowiek potrafi się podzielić. Przez hojność możemy sprawić wielką radość naszym podopiecznym.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone między innymi na kupno leków, żywności oraz rehabilitację starszych osób.
Wsparcie jest bardzo potrzebne a czas Wielkiego Postu skłania do pomagania - mówi ksiądz Tomasz Roda, dyrektor diecezjalnej Caritas.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty