Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Książka "Genesis” to nowa propozycja Fundacji Małych Stópek. Zawiera informacje o rozwoju prenatalnym człowieka od poczęcia do narodzin.
Ściągając specjalną aplikację na smartfon lub tablet można, dzięki tej książce zobaczyć w trójwymiarze nienarodzone dziecko i poszczególne etapy jego rozwoju. Po uruchomieniu aplikacji należy nakierować telefon na konkretną stronę i wtedy można zobaczyć filmik o konkretnym etapie rozwoju dziecka.

Książka ma funkcję tzw. rozszerzonej rzeczywistości. Do jej wykorzystania potrzebna jest aplikacja "Genesis ar+", którą można ściągnąć na smartfon lub tablet.

- Bogatą grafikę, zawartą w tym materiale, można oglądać za pomocą smartfonu. Obrazy z książki widzimy w telefonie w trójwymiarze z możliwością oglądania wnętrza ciała nienarodzonego dziecka. Widzimy więc układ krwionośny czy kostny - mówi ks. Tomasz Kancelarczyk.

Książkę zaopiniowali biolodzy i lekarze - dodaje Anna Piotrowska z Fundacji Małych Stópek. - "Genesis - początek życia człowieka", to nowy wymiar edukacji pro-life, który proponujemy jako Fundacja Małych Stópek. Wymiar wykorzystujący możliwości, jakie daje nam dzisiejsza technologia oraz forma, która jest mocnym ukłonem w stronę młodych ludzi, bo to ich pragniemy zainteresować tematem życia prenatalnego.

Książka można nabyć, kontaktując się z Fundacją Małych Stópek.
Relacja Piotra Kołodziejskiego [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty