Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Mat. Szczecińska Agencja Artystyczna
Mat. Szczecińska Agencja Artystyczna
Warsztaty twórcze dla najmłodszych, piękne kwiaty, a przede wszystkim niezwykła muzyka. Właśnie rusza 13. edycja Różanego Ogrodu Sztuki.
- Cieszymy się, że po pandemicznej przerwie wreszcie możemy wrócić do ogrodu różanego - powiedział Robert Grabowski ze Szczecińskiej Agencji Artystycznej.

- Różany Ogród Sztuki to jest wydarzenie, które na trwale wpisało się w przestrzeń miejską. Mieszkańcy bardzo sobie cenili i bardzo lubią przychodzić do ogrodu różanego, właśnie na Różany Ogród Sztuki - podkreślił Grabowski.

- Tegoroczną edycję Różanego Ogrodu Sztuki rozpocznie koncert wydziału jazzu przy Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie - dodał Grabowski.

- Usłyszymy utwory Monka, Hancocka, Rollinsa, Wondera i wiele innych. Tak więc serdecznie zapraszamy. Zaprezentują się uczniowie, nauczyciele oraz dyplomanci wykonujący wspólnie znane utwory, jak i mniej popularne standardy jazzowe. Dobra muzyka w niesamowitej atmosferze, w pięknej scenografii róż, tak więc nic tylko przychodzić - podsumował Robert Grabowski.

Organizowany w pełnym reżimie sanitarnym koncert inaugurujący 13. edycję Różanego Ogrodu Sztuki rozpocznie się 13 czerwca o godzinie 12.

Wydarzenie będzie odbywać się cyklicznie w każdą niedzielę do końca sierpnia. Wstęp bezpłatny.
Relacja Pawła Szewłogi [RADIO SZCZECIN]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty