Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Tak mówił w "Rozmowach pod Krawatem" były piłkarz Pogoni Szczecin, komentator spotkań EURO 2020 Kazimierz Węgrzyn. Podkreślał, że Biało-Czerwoni nie mogą kalkulować, "bo to się nigdy dla nas dobrze nie kończyło" - a i nie spodziewa się tego po Skandynawach.
Węgrzyn zwracał uwagę, że chociaż Szwedzi zapewnili już sobie wyjście z grupy, to im wyższe miejsce w niej zajmą, trafią na teoretycznie łatwiejszego przeciwnika. Z kolei Polacy, po fatalnym występie na inaugurację turnieju ze Słowacją - teraz powinni wyjść na murawę z pozytywnym nastawieniem, choć to mecz o wszystko.

- Najtrudniejszą rzeczą, jaką zrobiliśmy, jaką mieliśmy zrobić, to dobry wynik z Hiszpanami, pomimo to, że może trochę szczęścia mieliśmy, a może nieszczęścia w niektórych sytuacjach, ten wynik uważam, że bardzo dobry, dlatego powinniśmy pójść na ciosem. Mamy niezłych piłkarzy, nie wszyscy jeszcze w meczu z Hiszpanami pokazali największą jakość - mówi Węgrzyn.

Polacy muszą wygrać mecz ze Szwecją, aby grać w kolejnej rundzie piłkarskiego EURO. Początek spotkania dzisiaj o godzinie 18.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty