Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
autopromocja

Patryk Dobek podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio zajął trzecie miejsce w biegu na dystansie 800 metrów. Realizacja: Maciej Papke [Radio Szczecin]
Cieszy się z entuzjastycznego powitania w Szczecinie i zapowiada, że sukces w Tokio jest zaledwie przystankiem w jego karierze. Patryk Dobek, zawodnik Miejskiego Klubu Lekkoatletycznego w Szczecinie pojawił się na stadionie przy ulicy Litewskiej.
W towarzystwie swoich koleżanek i kolegów z klubu przebiegł rundę honorową.

Patryk Dobek cieszy się, że zarówno jemu jak i jego sztabowi udało się przewidzieć przebieg finałowego wyścigu.

- Cieszę się z tego, że mogłem dorzucić ten unikatowy medal dla Szczecina. Wraz z trenerem przypuszczałem, że będzie wolne tempo biegu i w końcówce było bardzo nerwowo: czy teraz już zaczynać finisz - wspominał.

W Japonii rywalizowali również inni przedstawiciele stolicy Pomorza Zachodniego. Wszystkich będzie można spotkać już w środę o godzinie 17, w salonie KIA Polmotor przy rondzie Hakena w Szczecinie.
Patryk Dobek podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio zajął trzecie miejsce w biegu na dystansie 800 metrów. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]