Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Ministerstwo Obrony Narodowej na razie nie potwierdza tej informacji. Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin]
Ministerstwo Obrony Narodowej na razie nie potwierdza tej informacji. Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin]
Fragmenty balonu, którego służby poszukują do kilku dni odnaleziono w Zachodniopomorskiem. Jak podają media ogólnopolskie, fragmenty miały zostać odnalezione na prywatnej posesji pod Szczecinkiem.
Ministerstwo Obrony Narodowej na razie nie potwierdza tej informacji. Jednak policja szczecinecka potwierdza, że bliżej nieokreślony obiekt został znaleziony na terenie powiatu szczecineckiego.

Balon obserwacyjny miał wlecieć na teren Polski znad Białorusi. Kontakt radarowy z obiektem został utracony w okolicach Rypina w Kujawsko-Pomorskiem.

Poszukiwania obiektu rozpoczął WOT. W sobotę Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydało
ostrzeżenie dla Zachodniopomorskiego o takiej możliwości, że balon spadnie w regionie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty