Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz

Świnoujście, zdjęcie ilustracyjne. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiuwum]
Świnoujście, zdjęcie ilustracyjne. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiuwum]
Katastroficzne wizje nie sprawdziły się. Tak zastępca prezydenta Świnoujścia skomentował sytuację z miejscami parkingowymi w tym mieście.
Zdaniem części polityków, otwarcie tunelu miało znacznie utrudnić znalezienie miejsca, w którym można zostawić samochód.

Paweł Sujka w "Rozmowach pod Krawatem" zapewnił, że sytuacja nie uległa drastycznemu pogorszeniu. To m.in. dzięki Strefie Płatnego Parkowania. - Wbrew katastroficznym zapowiedziom, które były wcześniej, że trzeba budować parkingi buforowe, wielopoziomowe na Prawobrzeżu, nikt nie zostawia tych samochodów na Prawobrzeżu, a parkingi, które zostały wybudowane niedaleko dworca, nie mają zbyt dużego obłożenia. Strefa Płatnego Parkowania nad morzem spowodowała to, że kiedy goście z zewnątrz policzyli sobie dokładnie, ile trzeba zapłacić za strefę parkowania, to schowali te samochody tam, gdzie są hotele, parkingi podziemne - powiedział Sujka.

Paweł Sujka dodał, że wkrótce w mieście powstaną dwa nowe parkingowce.
Paweł Sujka w "Rozmowach pod Krawatem" zapewnił, że sytuacja nie uległa drastycznemu pogorszeniu. To m.in. dzięki Strefie Płatnego Parkowania.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty