Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Przed nami gorąca noc z burzami. Do województwa zachodniopomorskiego dotarł bardzo niebezpieczny front atmosferyczny, a wraz z nim synoptycy przewidują burze i opady deszczu.
Wydano ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia dla zachodniej części województwa zachodniopomorskiego oraz pierwszego stopnia dla środkowej i wschodniej części - mówi rzecznik Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Grzegorz Walijewski. - Możemy spodziewać się burz do 2 w nocy. Wtedy sytuacja nieco się uspokoi, natomiast wciąż jest bardzo ciepło. Z każdą godziną będzie chłodniej, ale noc zapowiada się całkiem ciepło, bo na termometrach zobaczymy nawet 14 stopni Celsjusza.

Podczas burz możemy spodziewać się opadów deszczu do około 20 milimetrów - to duże wartości, które mogą powodować podtopienia i zalania. Uwaga też na porywy wiatru do około 80 kilometrów na godzinę.
Wydano ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia dla zachodniej części województwa zachodniopomorskiego oraz pierwszego stopnia dla środkowej i wschodniej części - mówi rzecznik Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Grzegorz Walijewski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty