Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Szczecińskie nabrzeża od kilku dni wypełnione są jednostkami. Cumuje tu kilka dużych klasy B - w większości są to szkunery i około trzydziestu klasy C i D - czyli mniejszych.
Są to najczęściej jednostki zabytkowe, stąd każda z nich ma swoją barwną historię.

Odwiedziliśmy jeden z pokładów, by porozmawiać z kapitanem Robertem Smagoniem: - Baltic Beauty w przyszłym roku skończy 100 lat, został zbudowany w Holandii w 1926 roku. Początkowo, ponieważ chłodnictwa nie było rozpowszechnionego, to rybę wożono świeżą zanurzą tutaj w wodzie zza burty. Właśnie tu pływały sobie węgorze - wspomina Słaboń.

Pokłady większości jednostek są otwarte dla zwiedzających.

Autorka edycji: Joanna Chajdas
Odwiedziliśmy jeden z pokładów, by porozmawiać z kapitanem Robertem Smagoniem: - Baltic Beauty w przyszłym roku skończy 100 lat, został zbudowany w Holandii w 1926 roku.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota31niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty