Bezpłatne konsultacje organizuje we wtorek szczeciński odział Narodowego Funduszu Zdrowia przy ulicy Arkońskiej.
- Specjaliści doradzą, jak zadbać o własne zdrowie i przypomnieć sobie, że profilaktyka jest jednym z najskuteczniejszych sposobów zapobiegania wielu chorobom - mówi Małgorzata Olszewska ze Szczecińskiego odziału NFZ. - Na specjalnym fantomie będziemy uczyć, jak prawidłowo zrobić samobadanie jąder. Będzie można również zmierzyć stężenie tlenku węgla w wydychanym powietrzu. To pomiar szczególnie ważny dla palaczy lub osób, które paliły wyroby tytoniowe w przeszłości.
Początek badań o godzinie 10.
Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski
Początek badań o godzinie 10.
Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski

Radio Szczecin