Prawie pięciuset szczecińskich uczniów otrzyma Nagrody Prezydenta Miasta za wyniki osiągnięte w nauce w bieżącym roku szkolnym.
Wyróżnienia otrzymają zarówno uczniowie szkół podstawowych, jak i ponadpodstawowych. W tym roku do Urzędu Miasta wpłynęło ponad 600 wniosków. Ostatecznie, wymagane kryterium punktowe spełniły łącznie 472 osoby. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się we wtorek w auli Liceum Ogólnokształcącego nr 1.
Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski
Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski

Radio Szczecin