Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. KPP Pyrzyce
Fot. KPP Pyrzyce
14-latek jechał motocyklem crossowym - bez uprawnień i bez ubezpieczenia. Zatrzymali go policjanci, a za wybryk nastolatka odpowiedzą rodzice.
Funkcjonariusze z Pyrzyc skontrolowali kierowcę motocykla - poza tym, że okazał się 14-latkiem niemającym uprawnień do kierowania, to jego pojazd nie był zarejestrowany, nie miał ubezpieczenia i był niedopuszczony do ruchu.

Na miejsce wezwano ojca chłopaka. Właściciel motocykla będzie musiał zapłacić tysiąc złotych mandatu. Pojazd trafił na parking strzeżony.

Sprawą zajmie się też sąd rodzinny i nieletnich.

Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty