Pogoń rozstała się z Samem Greenwoodem. Anglik po 10-miesięcznym pobycie w portowym zespole wrócił do ojczyzny i został piłkarzem Bristol City.
Szczeciński klub na sprzedaży swojego zawodnika zarobi dwa i pół miliona euro. Płatność ma być w ratach i rozłożona na dwa lata. Pogoń zagwarantowała sobie także w umowie sprzedaży procent od kolejnego transferu zawodnika.
Sam Greenwood w Granatowo-Bordowych barwach rozegrał w ekstraklasie w minionym sezonie 20 spotkań w których strzelił 3 gole.
Sam Greenwood w Granatowo-Bordowych barwach rozegrał w ekstraklasie w minionym sezonie 20 spotkań w których strzelił 3 gole.
Edycja tekstu: Natalia Chodań

Radio Szczecin