Ubrania, zabawki, książki i wiele innych skarbów - to wszystko za dowolną kwotę wrzuconą do puszki.
W garażu za kamienicą przy ulicy Królowej Jadwigi 24 w Szczecinie odbyła się charytatywna wyprzedaż garażowa, z której środki zostaną przeznaczone na leczenie 14-letniej Kasi.
Jej rehabilitacja jest kosztowna, bo zmaga się m.in. z opóźnionym napięciem mięśniowym i opóźnieniem neurorozwojowym - mówi mama dziewczynki, a zarazem organizatorka akcji, Sylwia Mecha.
- Kasia zmaga się z ultra rzadką mutacją w genie GNB1 i potrzeba pieniędzy naprawdę dużo, bo rehabilitacja jej to około 5 tysięcy złotych miesięcznie - dodaje Mecha.
Garaż, przy którym odbywa się akcja, udostępnił sąsiad rodziny.
Kasię można wesprzeć również poprzez kupno dowolnych towarów na platformie Vinted (konta: "fajnazabawka", "kamilmecha" i "dlakasim"). Kolejne edycje wyprzedaży garażowej odbędą się 13 września i 15 listopada.
Jej rehabilitacja jest kosztowna, bo zmaga się m.in. z opóźnionym napięciem mięśniowym i opóźnieniem neurorozwojowym - mówi mama dziewczynki, a zarazem organizatorka akcji, Sylwia Mecha.
- Kasia zmaga się z ultra rzadką mutacją w genie GNB1 i potrzeba pieniędzy naprawdę dużo, bo rehabilitacja jej to około 5 tysięcy złotych miesięcznie - dodaje Mecha.
Garaż, przy którym odbywa się akcja, udostępnił sąsiad rodziny.
Kasię można wesprzeć również poprzez kupno dowolnych towarów na platformie Vinted (konta: "fajnazabawka", "kamilmecha" i "dlakasim"). Kolejne edycje wyprzedaży garażowej odbędą się 13 września i 15 listopada.
Edycja tekstu: Michał Tesarski

Radio Szczecin