Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

źródło: Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie
źródło: Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie
źródło: Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie
źródło: Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie
Jest zezwolenie na budowę S10 na odcinku Łowicz Wałecki - Piecnik. To ostatnie, siódme pozwolenie na budowę wydane dla odcinków tej drogi od Szczecina do Wałcza.
Cała trasa ma być gotowa do końca 2028 roku. Decyzja ZRID pozwala na rozpoczęcie robót budowlanych. Wykona je firma Budimex.

Rozpocznie się też procedura wypłaty odszkodowań za nieruchomości przejęte pod drogę.
S10 na odcinku Łowicz Wałecki - Piecnik będzie mieć długość prawie 15 km, wybudowane zostaną dwa węzły drogowe, osiem wiaduktów i estakada, a także górne i dolne przejścia dla zwierząt.

Droga będzie obwodnicą Mirosławca i ominie miasto od północy.

Edycja tekstu: Jacek Rujna

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty