Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Dominik Markiewicz
Fot. Dominik Markiewicz
Piłkarze Pogoni, po dwutygodniowej przerwie, powracają do zmagań w ekstraklasie. Szczecinianie szlifują formę na mecz z Wisłą Kraków w piątej kolejce rozgrywek.
Portowcy przed tygodniem mieli w terminarzu zaplanowany wyjazdowy pojedynek z Jagiellonią, ale białostocki klub z powodu gry w europejskich pucharach przełożył to starcie na inny termin. Duma Pomorza wygrała dwa ostatnie ligowe spotkania i kibice obawiają się, że przerwa wybije z uderzenia szczeciński zespół.

Oscar Garcia hiszpański trener Pogoni zapewnia, że jego podopieczni są w rytmie meczowym, bo odpowiednio wykorzystał czas bez gry o ligowe punkty. - Aby podtrzymać ten rytm meczowy zorganizowaliśmy w zeszłym tygodniu grę wewnętrzną. Daliśmy trochę minut wszystkim zawodnikom, aby ten rytm meczowy utrzymać, żeby nie było widać braku ligowego meczu - powiedział Garcia.

Niedzielny mecz piłkarzy Pogoni z Wisłą Kraków rozpocznie się o godzinie 20.15 na stadionie przy Twardowskiego w Szczecinie.

Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski
Oscar Garcia hiszpański trener Pogoni zapewnia, że jego podopieczni są w rytmie meczowym, bo odpowiednio wykorzystał czas bez gry o ligowe punkty.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty