Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka » AUDYCJE » ARCHIWUM MIGAWKI » ARCHIWUM - 2011 - Migawka » ARCHIWUM 2011, maj
Ależ to był przyjemny dzień! Niedziela, 1 maja, 28 fotograficzne spotkanie słuchaczy Migawki w Porcie Lotniczym "Szczecin-Goleniów". Z lektury Państwa maili wynika jednoznacznie, że wszystkim bardzo się tam podobało. Dlatego warto przypomnieć i wyrazić swoją wdzięczność tym, dzięki którym bawiliśmy się tak dobrze.

Bardzo dziękujemy Nadodrzańskiemu Oddziałowi Straży Granicznej placówka Szczecin-Goleniów pod dowództwem kapitana Sławomira Szychowskiego, władzom Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów i Przedsiębiorstwu Lotniczemu Areogryf za pomoc w realizacji naszego 28 spotkania. Dziękujemy także szczecińskiemu Sigma ProCentrum - to kolejny raz, kiedy słuchacze mogą bezpłatnie wypożyczyć obiektywy firmy.

Specjalne podziękowania dla Radosława Lisa za filmową dokumentację naszego spotkania. Film można oglądać w Aktualnościach Migawki.
Skoro robiliśmy zdjęcia, oczywiście można je obejrzeć i ocenić w naszej Galerii Migawki. Tydzień po plenerze w audycji omawiamy te najciekawsze naszym zdaniem ujęcia. Wiele kadrów się powtarza, ale jesteśmy przekonani, że po takim "przetarciu", kiedy znowu przyjdzie nam robić zdjęcia lotnicze, będzie to o wiele łatwiejsze.
MIGAWKA-Program z 7.05.11
Posłuchaj audycji z 7 maja 2011 roku.