Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka » AUDYCJE » ARCHIWUM MIGAWKI » ARCHIWUM - 2011 - Migawka » ARCHIWUM 2011, listopad
Na dzień przed naszym najnowszym 35 Plenerem Fotograficznym Migawki zapraszamy do Lokomotywowni Szczecin Port Centralny. Takie miejsce to dla amatora fotografii (oczywiście dla gustującego w takiej tematyce) istny Raj - a ogrom tematów niemalże przytłacza. "Może założę teleobiektyw - o teraz już szeroki kąt - o a tu teleobiektyw..." i tak w kółko - na co się zdecydować skoro czasu mało? Uspokajamy - zdążymy ze wszystkim, miejsce jest bardzo duże, będzie można spokojnie chodzić, szczególnie, że bardzo przydadzą się statywy, więc i tempo od razu nieco spadnie. Po zakładzie oprowadził nas inżynier Marcel Durbajło - bardzo dziękujemy jemu i dyrektor PKP CARGO S.A. Zachodniopomorski Zakład Spółki, pani Mirosławie Pietkiewicz.

Nie ujawniliśmy jeszcze tematu 35 Pleneru Migawki - wszystkiego dowiedzą się Państwo na miejscu zbiórki. Prosimy nie zapomnieć kamizelek odblaskowych (takich, jakie mamy w autach) - widzimy się w niedzielę 27 listopada o godzinie 12 przed Lokomotywownią.
MIGAWKA-Program z 26.11.11
Posłuchaj audycji z 27 listopada 2011 roku.