Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka » AUDYCJE » ARCHIWUM MIGAWKI » ARCHIWUM - 2017 - Migawka » ARCHIWUM 2017, sierpień
MIGAWKA-Program z 06.08.17
Jeszcze jedna (urlopowo) nieco krótsza audycja: zaczynamy od relacji z początku naszego 101. Pleneru Fotograficznego Migawki. Pan Redaktor miał swoje obowiązki na regatach - więc stery przejęli radiowi koledzy i to było wyjątkowe przywitanie słuchaczy na żywo na antenie Radia Szczecin. Poza tym, krótkie spotkanie ze szczecińskim fotografem-marynistą Markiem Czasnojciem z okazji otwarcia jego wystawy w Muzeum Narodowym "Historia pod żaglami". Zabawne, że w pewien sposób potwierdza stosowaną w tej redakcji zasadę, aby spotykać się z twórcami po wernisażach a nie w ich trakcie - bo autor tej naprawdę bardzo ciekawej ekspozycji, z racji obowiązków gospodarza, nie mógł poświęcić Migawce tyle czasu ile by się chciało. A zdjęcia obejrzeć warto.

Aha - z wysyłaniem zdjęć po "Tolszipach" i 101. Plenerze jeszcze się wstrzymajcie, spokojnie je wywołujcie w cyfrowych ciemniach - kiedy i jak je omówimy, szczegóły w przyszłej audycji.