Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka » AUDYCJE » ARCHIWUM MIGAWKI » ARCHIWUM - 2019 - Migawka » ARCHIWUM 2019, styczeń
MIGAWKA-Program z 13.01.19
Punktem wyjścia do naszej rozmowy był Nowy Rok - czy raczej ten zwyczaj robienia sobie noworocznych obietnic. Jedną z nich może być - na przykład - złożenie sobie solennego przyrzeczenia, że w tym roku będę robić więcej zdjęć! No cóż - mój gość, Anna Niemiec - nie musi takich obietnic sobie składać, bo cały czas chodzi po Szczecinie i robi naprawdę bardzo udane zdjęcia. Posłuchajcie naszej rozmowy, między innymi o motywacji do codziennej, fotograficznej pracy. A doprawdy znakomite zdjęcia Gościa Migawki kadry możecie oglądać między innymi na profilu fejsbukowym Lubię Szczecin - fotografia Anna Niemiec.

Aha - wiem, że czekacie na informacje o kolejnym Plenerze fotograficznym Migawki - pracuję nad tym, z racji bardzo niepewnej pogody fotograficzny spacer nie wchodzi w grę, więc muszę brać pod uwagę miejsca w których nie zmarzniemy. I mam nadzieję, że wkrótce będę miał dobre informacje, o czym oczywiście nie omieszkam powiedzieć w kolejnych programach.