Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka » AUDYCJE » ARCHIWUM MIGAWKI » ARCHIWUM - 2009 - Migawka » ARCHIWUM 2009, marzec
Program Migawka coraz częściej "wychodzi w teren". Dlaczego? Bo chociaż dyskusje o aparatach, obiektywach, zagadnieniach warsztatowych są zajmujące, i na pewno ich nie zabraknie w kolejnych audycjach, to przecież najważniejsze w tym wszystkim są (oczywiście!) zdjęcia. Skoro więc w Szczecinie w ten weekend trwa 5. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Wizualnej inSPIRACJE, w ramach którego można również oglądać wystawy fotograficzne, nas nie mogło tam zabraknąć.
Ponieważ program imprezy był bardzo bogaty, nie byliśmy w stanie w ramach Migawki przedstawić wszystkiego, odwiedziliśmy po prostu kilka ekspozycji, które z różnych względów wydawały nam się interesujące.

Zapraszamy do wysłuchania relacji, oprócz tego zapowiadamy wizytę gościa, polickiego twórcy Marka Gruma. Który miał być gościem audycji już w tym wydaniu, ale okazało się, że nawet w XXI wieku można mieć problemy ze skomunikowaniem się. Dlaczego, szczegóły w programie, w ramach rekompensaty zapraszamy do Galerii Migawki, tam kilka zdjęć Marka Gruma, z którym spotkamy się w audycji za tydzień.
MIGAWKA-Program z 21.03.09
Posłuchaj programu Andrzeja Kutysa