Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka » AUDYCJE » ARCHIWUM MIGAWKI » ARCHIWUM - 2009 - Migawka » Archiwum 2009, maj
Czy tytuł tej audycji zabrzmiał dla Państwa tajemniczo? Dla wielu pewnie nie, bo o wykresie, który towarzyszy zrobieniu każdego zdjęcia i który można sobie wyświetlić na ekranie aparatu można często przeczytać czy usłyszeć, ale czy wiemy do czego toto w praktyce się może przydać? I dlaczego ma taki a nie inny kształt i jak go odczytać?
Na te pytania staramy się odpowiedzieć w audycji, choć przyznajemy, że rozmowa o tak mocno technicznych aspektach robienia zdjęć nie była łatwa także dla nas. Staraliśmy się jednak możliwie najprzystępniej rozszyfrować ten tajemniczy histogram, jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że na jednym programie na ten temat się nie skończy. Także już teraz gorąco zapraszamy na drugą część w przyszłym tygodniu i gorąco namawiamy do wysyłania pytań do redakcji Migawki: na mail kutys@radio.szczecin.pl

W tej audycji mówimy także o pewnym konkursie fotograficznym, za fotografowanie naszego miasta można zgarnąć sympatyczne nagrody, więc zachęcamy do zabawy. Więcej na stronie www.infotrendy.eu w dziale "Konkursy".
MIGAWKA-Program z 09.05.09
Posłuchaj audycji Andrzeja Kutysa