Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka » AUDYCJE » ARCHIWUM MIGAWKI » ARCHIWUM - 2009 - Migawka » Archiwum 2009, sierpień
Zapraszamy na VIII Plener Fotograficzny Migawki!!! Temat: "Miasto w pośpiechu", efektem naszego spotkania mają być malowniczo poruszone zdjęcia wieczornego Szczecina. Ponieważ pora dosyć późna, wyjątkowo zapraszamy w sobotę 29 sierpnia, żeby mieć jeszcze niedzielę na odpoczynek przed poniedziałkiem. Spotykamy się o godz 19 przy salonie Sigma ProCentrum w Szczecinie przy ulicy Krzywoustego 70. Bardzo się cieszymy, że znowu możemy współpracować i będą mogli Państwo wypożyczyć sobie na czas trwania pleneru obiektywy tej znanej japońskiej firmy (prosimy o wzięcie ze sobą dowodów osobistych). Poza tym, dla uczestników naszego spotkania mamy przygotowane zaproszenia na Festiwal Gramy 2009, w następny weekend, 5 i 6 września w Teatrze Letnim urządzimy plener specjalny, a Państwa fotografie koncertowe pokażemy w Galerii Migawki.
Zdjęcia zrobione podczas pleneru tradycyjnie omówimy w programie za tydzień. A w tej audycji rozmawiamy z gościem specjalnym, znanym polskim artystą fotografikiem Tomkiem Sikorą. Wykorzystaliśmy fakt, że w Świnoujściu na festiwalu FAMA prowadził warsztaty fotograficzne dla młodzieży. Tomek okazał się osobą bardzo sympatyczną i w tej Migawce prezentujemy fragmenty bardzo długiej rozmowy, którą z nim nagraliśmy. Opowiedział nam o sobie, swojej wizji fotografii, zdradził też nieco kulis swojej pracy przy robieniu zdjęć reklamowych, bo między innymi z tego jest znany. Zapraszamy do słuchania!
MIGAWKA-Program z 29.08.09
Posłuchaj programu Andrzeja Kutysa