Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Pod dyktando szczecińskich zawodników odbędzie się najbliższa gala Konfrontacji Sztuk Walk.
Na macie poza Karolem Bedorfem, który zmierzy się z mistrzem olimpijskim w judo - Pawłem Nastulą - pojawi się Michał Materla. Obaj trenują w klubie Berserkers Team.

Materla będzie walczył z Amerykaninem Jayem Silvą. I właśnie ta walka może stać się największym wydarzeniem wieczoru.

Materla i Silva skrzyżowali już rękawice w maju ubiegłego roku. Specjaliści okrzyknęli pojedynek jednym z najlepszych starć w polskich mieszanych sztukach walki. Pojedynek wygrał Materla. Teraz Silva, który ubiega się o starty w jednej z najbardziej prestiżowych federacji MMA na świecie - UFC, zapowiada rewanż.

Według fachowców, to oznacza, że i tym razem starcie będzie wyjątkowo zacięte. Tym bardziej, że obaj zawodnicy znani są z serca do walki. Ostatnio dowód tego dał Michał Materla, który w obronie o mistrzowski pas wagi średniej wygrał z Kendalle Grovem. Zwycięstwo przypłacił między innymi złamanym nosem.

Walka odbędzie się 28 września w Łodzi.
Relacja Jarosława Gowina.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty