My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam

Po remisie Pogoń awansowała na czwarte miejsce w tabeli. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Pogoń Szczecin zremisowała 1:1 z Zagłębiem Lubin w meczu inaugurującym rundę rewanżową piłkarskiej ekstraklasy.
Bramkę dla Pogoni w 3. minucie zdobył Marcin Robak, a wyrównał w 43. minucie Aleksander Kwiek.

Po remisie Pogoń awansowała na czwarte miejsce w tabeli. Gdyby w poniedziałek wygrała, byłaby trzecią drużyną T-Mobile Ekstraklasy.

Zespół z Lubina opuścił natomiast ostatnie miejsce w tabeli. W tym roku piłkarze zagrają jeszcze 5 kolejek rundy wiosennej.

Wyjściowe składy:
Pogoń: Radosław Janukiewicz, Adam Frączczak, Hernani, Wojciech Golla, Przemysław Pietruszka, Jakub Bąk, Maksymilian Rogalski, Bartosz Ława, Takafumi Akahoshi, Takuya Murayama, Marcin Robak

Zagłębie: Michał Gliwa, Paweł Oleksy, Adam Banaś, Lubomir Guldan, Bartosz Rymaniak, Robert Jez, Łukasz Piątek, Aleksander Kwiek, Jiri Bilek, Dawid Abwo, Arkadiusz Piech