Brązowy medal w niedzielnym biegu na tym dystansie wywalczyła Renata Pliś z Maratonu Świnoujście. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Pochodząca z Lipian Sofia Ennaoui zdobyła złoty medal w biegu na 1500 metrów w ostatnim dniu halowych lekkoatletycznych mistrzostw Polski zakończonych w Toruniu. Brązowy medal w niedzielnym biegu na tym dystansie wywalczyła Renata Pliś z Maratonu Świnoujście.
W rywalizacji mężczyzn bieg na 800 metrów wygrał Marcin Lewandowski - wychowanek UKL - u Ósemka Police, a obecnie zawodnik Zawiszy Bydgoszcz.

Toruń przyniósł dla nas jeszcze jeden złoty medal - Piotr Lisek z OSOT - u Szczecin wygrał złoto w skoku o tyczce - z wynikiem pięciu metrów i 80 centymetrów.