Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz

Pogoń Szczecin przegrała z Lechią Gdańsk 1:3. Portowcy prowadzili do końca pierwszej połowy.
Bramkę dla Pogoni zdobył Łukasz Zwoliński. Druga połowa należała jednak do gdańszczan, którzy strzelili trzy gole i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Bramki dla Lechii zdobyli Antonio Čolak, Stojan Vranjes z rzutu karnego i Gerson. Pogoń kończyła pojedynek w osłabionym składzie, bo czerwoną kartkę w 64. minucie za faul w polu karnym otrzymał Mateusz Matras. Trener portowców Czesław Michniewicz przyznał, że to była bardzo bolesna porażka.

- Żałuję, że tak łatwo straciliśmy bramki, to zabiło ten mecz. No niestety nie udało się, to nie był nasz dzień. Każda porażka boli, szczególnie na własnym boisku - mówi szkoleniowec.

Pogoń po przegranej z Lechią zajmuje ósme miejsce w tabeli grupy mistrzowskiej ekstraklasy. W kolejnym ligowym spotkaniu szczecinianie 17 maja na wyjeździe zmierzą się z Górnikiem Zabrze.
Relacja Artura Dyczewskiego.
- Żałuję, że tak łatwo straciliśmy bramki, to zabiło ten mecz. No niestety nie udało się, to nie był nasz dzień. Każda porażka boli, szczególnie na własnym boisku - mówi szkoleniowec.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty