Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Pogoń Szczecin. Fot. www.pogonszczecin.pl
Pogoń Szczecin. Fot. www.pogonszczecin.pl
To będzie jedyny obóz w letnim okresie przygotowawczym do rozgrywek o mistrzostwo Polski. Piłkarze Pogoni Szczecin pojechali na zgrupowanie do Wronek.
Trener portowców Czesław Michniewicz zapowiada, że na zgrupowaniu będą pracować nad zgraniem zespołu i wkomponowaniem nowych graczy do składu szczecińskiej jedenastki.

- Będziemy tam przez dziewięć dni. Jest to bardzo krótki okres czasu. Jest kilku nowych zawodników, musimy wszystko poskładać na nowo. W tak krótkim okresie będzie mało sparingów, bo nie da się tych gier kontrolnych w tym okresie zrobić - tłumaczy Michniewicz.

Podczas pobytu we Wronkach piłkarze Pogoni rozegrają trzy mecze sparingowe. Pierwszy pojedynek kontrolny z Zagłębiem Lubin odbędzie się już 1 lipca. Następnym rywalem szczecinian będzie w sobotę Warta Poznań, a na zakończenie obozu portowcy zmierzą się z cypryjskim AEK Larnaka. Zgrupowanie we Wronkach potrwa do 9 lipca.
Trener portowców Czesław Michniewicz zapowiada, że na zgrupowaniu będą pracować nad zgraniem zespołu i wkomponowaniem nowych graczy do składu szczecińskiej jedenastki.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty