Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Transfer bramkarza Pogoni Szczecin, Radosława Janukiewicza, do japońskiej ekstraklasy nie doszedł do skutku. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Transfer bramkarza Pogoni Szczecin, Radosława Janukiewicza, do japońskiej ekstraklasy nie doszedł do skutku. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Transfer bramkarza Pogoni Szczecin - Radosława Janukiewicza - do japońskiej ekstraklasy nie doszedł do skutku. Na ostatniej prostej przeszkodą okazały się formalności i skomplikowane wymogi japońskiej federacji.
Janukiewicz nie kryje rozczarowania.

- Tokio to stolica i świetne miasto. Na pewno żałuję, ponieważ jestem w tym miejscu, w którym jestem. Na razie trenuję cały czas z rezerwami. Dla mnie na pewno to była jakaś szansa. Warunki finansowe pewnie były zdecydowanie lepsze niż zarabia się u nas w kraju - mówi bramkarz.

Oferta z FC Tokio była drugą z Kraju Kwitnącej Wiśni dla Radosława Janukiewicza. Zimą odmówił Japończykom, wolał zostać w Szczecinie.

Po kilku miesiącach trener Portowców odstawił jednak Janukiewicza od pierwszego zespołu, a bramkarzowi zostało trenowanie w rezerwach.

Czas na znalezienie nowego klubu bramkarz ma do końca sierpnia. Wtedy kończy się tzw. "okienko transferowe".
Radosław Janukiewicz nie kryje rozczarowania.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty