My Hrabiny - zapowiedź spotkania autorskiego

Koszykarze drużyny King Wilki Morskie. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
Koszykarze drużyny King Wilki Morskie byli bliscy sprawienia niespodzianki w pojedynku ze Stelmetem Zielona Góra w Tauron Basket Lidze. Szczecinianie, mimo niezłej postawy, przegrali z mistrzem Polski 92:98. To trzecia z rzędu porażka ekipy trenera Marka Łukomskiego w tym sezonie.
Wilki Morskie po pierwszej kwarcie remisowały na parkiecie rywala 26:26. Kolejne 10 minut gry były popisowe w wykonaniu gospodarzy, którzy do przerwy prowadzili 53:41.

Trzecia odsłona ponownie zakończyła się remisem i o wszystkim zadecydowała ostatnia kwarta. Końcowe minuty pojedynku należały do gości, ale szczecinianom nie udało się odrobić strat i zeszli z parkietu pokonani.

Najskuteczniejszym graczem Wilków Morskich był Amerykanin Frank Gaines, który zdobył w tym meczu 20 punktów.

W kolejnym ligowym spotkaniu, które odbędzie się za tydzień w Szczecinie, King Wilki Morskie zmierzą się z Treflem Sopot.