My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam

W kolejnym pojedynku Superligi piłkarze ręczni Pogoni 6 grudnia w Szczecinie zmierzą się z Chrobrym Głogów. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
13 kolejka pechowa dla szczypiornistów Pogoni Szczecin. Piłkarze ręczni trenera Rafała Białego dali w Opolu tylko 30-minutowy koncert, a później okrutnie fałszowali i w stolicy krajowej piosenki przegrali z Gwardią 23:24 w Superlidze.
Do przerwy Pogoń prowadziła z beniaminkiem rozgrywek o mistrzostwo Polski 12:9 i nic nie wskazywało na porażkę. Niestety w drugiej połowie opolanie odrobili straty a po rzucie w ostatnich sekundach Słoweńca Roka Simića zdobyli zwycięskiego gola i komplet punktów.

To druga porażka portowców w drugim meczu rewanżowej rundy. W kolejnym pojedynku Superligi piłkarze ręczni Pogoni 6 grudnia w Szczecinie zmierzą się z Chrobrym Głogów.