Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Adam Nawałka. Fot. Łaczy nas piłka TV
Adam Nawałka. Fot. Łaczy nas piłka TV
Z brązowymi medalistami mistrzostw świata zagrają w środę polscy piłkarze w Gdańsku.
"Pomarańczowi" sensacyjnie na Mistrzostwa Europy się nie zakwalifikowali, ale to silna drużyna, z gwiazdami europejskiej piłki w składzie m.in. Wesley Sneijder z Galatasaray Stambuł i Memphis Depay z Manchesteru United.

- Holandia gra piłkę na najwyższym poziomie i stąd czeka nas atrakcyjne spotkanie. Będziemy mieć bardzo dużo materiału szkoleniowego do analizy, co mnie bardzo cieszy - mówi selekcjoner polskiej kadry, Adam Nawałka.

"Biało-czerwoni" zagrają inaczej niż będą prezentować się podczas EURO.

- Mamy swoje tajemnice, np. nasze stałe fragmenty gry to nasza potężna broń i nie będziemy chcieli się w tym elemencie odkrywać - dodaje obrońca, Jakub Wawrzyniak.

Początek meczu o 20.45. W poniedziałek towarzyski mecz z Litwą w Krakowie, a pierwszy mecz na ME Polacy zagrają 12 czerwca z Irlandią Północną.

Zapowiedź Tobiasza Madejskiego

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty