Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Radość duńskiego zespołu po wygranej w Szczecinie. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Radość duńskiego zespołu po wygranej w Szczecinie. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Szczecinianki rozegrają w sobotę w Danii rewanżowy mecz drugiej rundy Pucharu EHF z Nykobing Falster.
Przed tygodniem pogoniarki przegrały we własnej hali 29:35 i aby pozostać nadal w Pucharze Federacji muszą odrobić sześciobramkową stratę. Bramkarka i kapitan wicemistrzyń Polski Adrianna Płaczek nie składa broni i zapowiada walkę o awans do trzeciej rundy.

- Nowy mecz, nowe rozdanie. Jedziemy tam powalczyć. Przed nami 60 minut i trzeba rozegrać bardzo dobre spotkanie, choć to ich teren. Skoro Dunki potrafiły wygrać w Szczecinie, to czemu my nie możemy wygrać u nich - podkreśla Płaczek.

Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godz. 15 w Danii.
Adrianna Płaczek o meczu Pogoni Baltica z Nykobing Falster.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty