My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam

Piłkarze Pogoni Szczecin zremisowali 1:1 z Wisłą Płock na zakończenie 24 kolejki Lotto Ekstraklasy.
Rozczarowany po remisie z Wisłą Płock jest trener piłkarskiej Pogoni. Kazimierz Moskal mówi, że Portowcy zbyt łatwo stracili bramkę, a przez to i punkty.

- Na pewno zagraliśmy słabą pierwszą połowę. Widać było dużo niedokładności, niepewności i gdzieś jakaś nerwowość. Udało się zremisować, ale czy to jest szczyt naszych marzeń? Na pewno nie - mówi trener Portowców.

Gola dla Wisły Płock zdobył w 42. minucie Przemysław Szymiński, wyrównał w 76. Jarosław Fojut. Dla Pogoni to czwarty z rzędu mecz bez wygranej.

Drużyna Kazimierza Moskala zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli Ekstraklasy. Następny mecz rozegra w niedzielę - na wyjeździe - z ostatnim w tabeli Górnikiem Łęczna.

Pogoń Szczecin - Wisłą Płock 1:1 (0:1)
0:1 - Przemysław Szymiński 42'
1:1 - Jarosław Fojut 76'

Pogoń Szczecin: 1. Jakub Słowik - 77. David Niepsuj Ż, 21. Sebastian Rudol, 3. Jarosław Fojut, 2. Cornel Râpă Ż - 9. Adam Frączczak, 6. Rafał Murawski [C.] (82' 10. Dawid Kort), 8. Mate Tsintsadze (46' 23. Mateusz Matras), 14. Kamil Drygias Ż, 11. Spas Delev - 17. Nadir Çiftçi (46' 7. Ádám Gyurcsó).

Wisła Płock: 87. Seweryn Kiełpin [C.] – 20. Cezary Stefańczyk Ż, 25. Przemysław Szymiński, 17. Damian Byrtek Ż, 2. Kamil Sylwestrzak - 10. Giorgi Merebashvili Ż (90' 5. Bartłomiej Sielewski), 8. Dominik Furman, 21. Maksymilian Rogalski Ż, 7. Damian Piotrowski Ż (63' 95. Patryk Stępiński), 18. Piotr Wlazło - 29. José Kanté Ż (78' 27. Mateusz Piątkowski).
Kazimierz Moskal mówi, że Portowcy zbyt łatwo stracili bramkę, a przez to i punkty.