Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Rafał Murawski podczas meczu Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław (1:1) z lipca 2015 r. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Rafał Murawski podczas meczu Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław (1:1) z lipca 2015 r. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Rafał Murawski, kapitan Pogoni Szczecin, jest gotowy do gry z Legią Warszawa.
Pomocnik Portowców po raz ostatni w ligowym meczu wystąpił 18 marca z Jagiellonią Białystok. Z kolejnych spotkań kapitana drużyny wyeliminowała kontuzja łydki. Po niemal 1,5-miesięcznej przerwie zawodnik jest gotowy do powrotu na ligowe boiska.

Sam Murawski nie ukrywa radości z wyleczenia urazu i z nadzieją czeka na mecz z mistrzem Polski. - Cieszę się, że mogłem wrócić do treningów. Przepracowaliśmy cały tydzień. Zaległości treningowe na pewno są, aczkolwiek jestem z drużyną, nie czuję bólu i może będę brany pod uwagę w niedzielnym spotkaniu z Legią - przyznaje zawodnik.

Zadowolony z powrotu do zdrowia kapitana Pogoni jest trener szczecińskiej jedenastki Kazimierz Moskal. Jak przyznaje, Murawski jest ważnym ogniwem jego zespołu. - Pomimo tego że przez cały sezon borykał się z dużymi problemami zdrowotnymi, to był z drużyną, zostawiał sto procent zdrowia na boisku i jak prześledzimy mecze, w których grał, to zobaczymy, że w wielu spotkaniach nam pomógł - mówi trener.

Rafał Murawski będzie w meczowej 18 zawodników na spotkanie z Legią i niewykluczone, że pojawi się na boisku w konfrontacji z mistrzem kraju. Mecz Pogoni z Legią Warszawa odbędzie się w niedzielę na stadionie przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. Początek o godzinie 18.

Rafał Murawski nie ukrywa radości z wyleczenia urazu i z nadzieją czeka na mecz z mistrzem Polski.
Zadowolony z powrotu do zdrowia kapitana Pogoni jest trener szczecińskiej jedenastki Kazimierz Moskal.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty