Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Do przerwy po bramce Adama Frączczaka ostatni zespół tabeli ekstraklasy prowadził 1:0. Wyrównującego gola dla lidera 1 ligi zdobył w drugiej połowie Tomasz Boczek. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Do przerwy po bramce Adama Frączczaka ostatni zespół tabeli ekstraklasy prowadził 1:0. Wyrównującego gola dla lidera 1 ligi zdobył w drugiej połowie Tomasz Boczek. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piłkarze Pogoni zremisowali z Chojniczanką Chojnice 1:1 w towarzyskim meczu rozegranym w Szczecinie. To drugi sparingowy pojedynek portowców w zimowym okresie przygotowawczym do rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Do przerwy po bramce Adama Frączczaka ostatni zespół tabeli ekstraklasy prowadził 1:0. Wyrównującego gola dla lidera 1 ligi zdobył w drugiej połowie Tomasz Boczek.

- Bardzo fajny mecz, uważam, że w pierwszej i drugiej połowie mieliśmy przewagę i kontrolowaliśmy całe spotkanie. Widać, że w dodatkowe trzy dni po ostatnim meczu, kiedy to nie wyglądało super, jeśli chodzi o grę, to zrobiliśmy duży postęp - ocenił obrońca Pogoni Jarosław Fojut.

W szczecińskim zespole w sobotnim sparingu nie grali Łukasz Zwoliński i Łukasz Załuska. Jedynym zawodnikiem Dumy Pomorza, który rozegrał całe spotkanie przeciwko Chojniczance był Hubert Matynia. W środę piłkarze Pogoni udadzą się na zgrupowanie do Turcji, gdzie rozegrają kolejne mecze kontrolne.
Realizacja P.P.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty