Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Powiększa się lista kontuzjowanych piłkarzy Pogoni przed meczem z Piastem Gliwice w ekstraklasie.
Z mistrzem Polski na pewno nie zagrają Kamil Drygas i Mariusz Malec, którzy na boisko powrócą dopiero w przyszłym roku. Urazu kostki podczas meczu z Arką doznał Adam Frączczak. Kapitan portowej drużyny kontuzji nabawił się podczas świętowania gola zdobytego przez Zvonimira Kożulja.

Nadal nie wiadomo czy do gry powróci Iker Guarotxena, który ćwiczył indywidualnie i dopiero w sobotę po treningu zapadnie decyzja o ewentualnym powrocie Hiszpana do meczowej kadry. Trener Kosta Runjaić największy problem ma ze znalezieniem następcy Kamila Drygasa. Głównym kandydatem do wyjściowej jedenastki w miejsce pomocnika jest Marcin Listkowski.

- Nie dostałem jeszcze sygnału, że zagram w tym meczu. Każdego dnia robię wszystko, żeby dostać szansę od początku. Teraz można powiedzieć, że to szczęście w nieszczęściu: mój dobry przyjaciel Kamil odniósł kontuzję, szkoda Kamila, ale na tym polega nasza praca, że musimy liczyć się z tymi kontuzjami i jeżeli ktoś wypada, to robi się miejsce dla kolejnego zawodnika. W tym wypadku mam dużą szansę zagrać w tym meczu, ale na razie nie ma żadnej euforii. Robię swoje i zobaczymy, co będzie w niedzielę - powiedział Listkowski.

Niedzielne spotkanie piłkarzy Piasta z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 17.30 w Gliwicach.
Głównym kandydatem do wyjściowej jedenastki w miejsce pomocnika jest Marcin Listkowski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty