Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Realizacja: Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Wojskowa grochówka, mecz między kibicami a trenerami i przede wszystkim spotkanie z siatkarkami Grupy Azoty Chemik Police.
Siatkarski piknik odbył się polickim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Można było się pobawić i zdobyć autografy.

- Uwielbiamy siatkówkę, córka gra w siatkówkę i jesteśmy strasznie przez to wkręceni. Lubimy Chemika, kibicujemy. Ostatnio byliśmy w Łodzi. Nie mogło nas tutaj zabraknąć - powiedziała kobieta, która przyszła z rodziną. - Piątki przybite, autografy wzięte. Piłka na honorowym miejscu czeka w domu i za tydzień jedziemy na kolejny turniej w Goleniowie.

- Bardzo lubię oglądać Chemika, razem z moją przyjaciółką, gramy i się bawimy fajnie - podkreśla młoda dziewczyna.

- Zawsze możemy liczyć na naszych fanów i zawsze z nimi miło spędzamy czas - przyznaje Agnieszka Bednarek, środkowa Chemika. - To głównie dla kibiców, ale i dla nas jest fajnie być bliżej ludzi, którzy zwykle są na trybunach i wtedy nie mamy z nimi żadnego kontaktu. W takich sytuacjach możemy z nimi porozmawiać, zrobić zdjęcia, podpisać piłki i koszulki.

W sportowym spotkaniu z kibicami wzięły udział wszystkie zawodniczki klubu Grupa Azoty Chemik Police oprócz pięciu siatkarek występujących w reprezentacji Polski w Mistrzostwach Europy.
Siatkarski piknik odbył się polickim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty