Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz

Szczecinianie do przerwy po bramkach Alexandra Gorgona i Słoweńca Luki Zahovića prowadzili z beniaminkiem ekstraklasy 2:0. Fot. twitter.com/PogonSzczecin
Szczecinianie do przerwy po bramkach Alexandra Gorgona i Słoweńca Luki Zahovića prowadzili z beniaminkiem ekstraklasy 2:0. Fot. twitter.com/PogonSzczecin
Faworyt nie zawiódł. Piłkarze Pogoni pokonali w Grodzisku Wielkopolskim Wartę Poznań 2:1 w 13. kolejce rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Szczecinianie do przerwy po bramkach Alexandra Gorgona i Słoweńca Luki Zahovića prowadzili z beniaminkiem ekstraklasy 2:0. Tuż po wznowieniu gry w drugiej połowie gola dla Warty zdobył Michał Jakóbowski. Po stracie bramki Portowcy umiejętnie kontrolowali grę i ostatecznie zasłużenie wygrali z Wartą 2:1.

To szóste zwycięstwo ekipy trenera Kosty Runjaića w tym sezonie. Po sukcesie w Grodzisku Wielkopolskim Duma Pomorza awansowała na czwarte miejsce w tabeli. W kolejnym meczu ekstraklasy piłkarze Pogoni Szczecin w środę na wyjeździe zmierzą się z Lechem Poznań.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty