Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Sebastian Kowalczyk. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Sebastian Kowalczyk. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Emocje na Twardowskiego gwarantowane. Piłkarze Pogoni Szczecin zmierzą się w sobotę z Wartą Poznań w 28 kolejce rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Zieloni są rewelacją piłkarskiej wiosny. Skazywany na spadek beniaminek ekstraklasy ma szansę na występy w europejskich pucharach. Portowcy mają już zapewniony udział w eliminacjach Ligi Konferencji Europy i walczą z Rakowem Częstochowa o tytuł wicemistrza kraju.

Pomocnik Pogoni Sebastian Kowalczyk spodziewa się dziś zaciętej rywalizacji na boisku i liczy na komplet punktów szczecińskiej drużyny. - To będzie ciężki i wymagający mecz. Nie ma w tej lidze meczów, które od początku wie, że się wygra. Zrobimy wszystko, żeby zdobyć pełną pulę. Będziemy dobrze przygotowani. Wierzę, że damy dobre widowisko. Cały czas jesteśmy w walce o wicemistrzostwo - powiedział Kowalczyk.

Spotkanie Pogoni z Wartą Poznań jeszcze bez udziału kibiców rozpocznie się o godzinie 17.30 na stadionie przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. Mecz piłkarzy będziemy transmitować w sobotniej audycji "Halo stadion" od godziny 18.05.
Pomocnik Pogoni Sebastian Kowalczyk spodziewa się dziś zaciętej rywalizacji na boisku i liczy na komplet punktów szczecińskiej drużyny.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty