Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Pogoń Szczecin
Fot. Pogoń Szczecin
Poprawia się sytuacja kadrowa Pogoni przed poniedziałkowym meczem z beniaminkiem ekstraklasy Radomiakiem Radom.
Treningi z zespołem po wyleczeniu kontuzji wznowili już Damian Dąbrowski, Maciej Żurawski i reprezentant Polski Kacper Kozłowski. Poza zespołem są natomiast leczący jeszcze urazy Alexander Gorgon i Igor Łasicki.

Pomocnik szczecińskiej drużyny Maciej Żurawski zapewnia, że czuje się znakomicie i jest gotowy do gry w Radomiu.

- Wszystko w porządku, już wróciłem do zdrowia. W stu procentach już się czuje na siłach żeby grać, a jak to będzie w poniedziałek, to zobaczymy. Będziemy do Radomia jechali z taką myślą, że chcemy wygrać tam za wszelką cenę. Tylko być dobrej myśli i czekać do poniedziałku - mówi Żurawski.

Ekipa trenera Kosty Runjaića po niedzielnym treningu poleci samolotem do Warszawy, skąd będzie kontynuować podróż do Radomia. Poniedziałkowe spotkanie piłkarzy Radomiaka z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 20.30.
Pomocnik szczecińskiej drużyny Maciej Żurawski zapewnia, że czuje się znakomicie i jest gotowy do gry w Radomiu.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty