autopromocja

Nie udało się Pogoni Szczecin utrzymać prowadzenia w meczu z Radomiakiem Radom i spotkanie zakończyło się remisem 1:1.
Portowcy przez prawie cały czas prowadzili z beniaminkiem po bramce Piotra Parzyszka w minucie 2. minucie meczu. Rezultat 0:1 utrzymywał się do końcówki spotkania. Niestety gola w 90. minucie strzelił Leandro i drużyny podzieliły się punktami.

W 8. kolejce ekstraklasy Portowcy zagrają u siebie z Cracovią Kraków. Ten mecz odbędzie się 18 września o godzinie 15.

Radomiak Radom - Pogoń Szczecin 1:1 (0:1)
0:1 - Piotr Parzyszek 2'
1:1 - Leandro 90'

Pogoń Szczecin: 1. Dante Stipica - 41. Paweł Stolarski, 23. Benedikt Zech, 13. Kostas Triantafyllopoulos, 97. Luis Mata - 18. Michał Kucharczyk, 7. Rafał Kurzawa, 61. Kacper Smoliński, 14. Kamil Drygas, 21. Jean Carlos - 9. Piotr Parzyszek.

Radomiak Radom: 1. Filip Majchrowicz - 14. Damian Jakubik, 16. Mateusz Cichocki, 29. Raphael Rossi, 33. Dawid Abramowicz - 13. Maurides, 20. Luis Machado, 11. Michał Kaput, 23. Filipe Nascimento, 7. Miłosz Kozak - 9. Leandro