Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Jacek Nawrocki w czwartek ma zostać oficjalnie ogłoszony nowym trenerem siatkarek Chemika Police. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Jacek Nawrocki w czwartek ma zostać oficjalnie ogłoszony nowym trenerem siatkarek Chemika Police. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Jacek Nawrocki nie jest już trenerem reprezentacji Polski w siatkówce kobiet. Prowadzący kadrę od kwietnia 2015 roku selekcjoner zrezygnował z dalszej pracy i rozwiązał umowę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej za porozumieniem stron. Dzięki temu były już szkoleniowiec reprezentacji może oficjalnie podpisać kontrakt z klubem Grupa Azoty Chemik Police.
Zarząd związku nie wyrażał bowiem zgody na możliwość łączenia pracy w kadrze z klubem z Polic. Zdaniem Jacka Nawrockiego, praca z siatkarkami Chemika byłaby z korzyścią dla reprezentacji kraju ze względu na liczbę kadrowiczek w zespole mistrzyń Polski.

- Myślę, że to miałoby sens, bo teraz w klubie z Polic jest bardzo dużo zawodniczek, które są potencjalnymi kadrowiczkami. Myślę, że to nawet siedem, osiem zawodniczek. W ogóle nie miały znaczenia kwestie finansowe, bo ja tak naprawdę chciałem zawiesić tą pracę, a nie wykonywać te dwie prace naraz - powiedział Nawrocki.

Jacek Nawrocki w czwartek ma zostać oficjalnie ogłoszony nowym trenerem siatkarek Chemika Police.
Zdaniem Jacka Nawrockiego, praca z siatkarkami Chemika byłaby z korzyścią dla reprezentacji kraju ze względu na liczbę kadrowiczek w zespole mistrzyń Polski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty